ЈУЧЕ ГА ПОБЕДИО, ДАНАС ТРЕНИРАЛИ ЗАЈЕДНО: Ђоковић се са Хрватом спремао за први изазов у Астани (ФОТО/ВИДЕО)

Часлав Вуковић

03. 10. 2022. у 15:31

НОВАК Ђоковић покорио је Израел и освојио турнир у Тел Авиву, у финалу је био бољи од Марина Чилића, а данас је по доласку у Казахстан, где га чека наступ у Астани, тренирао са хрватским тенисером.

ЈУЧЕ ГА ПОБЕДИО, ДАНАС ТРЕНИРАЛИ ЗАЈЕДНО: Ђоковић се са Хрватом спремао за први изазов у Астани (ФОТО/ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP

Није тренутно седми тенисер света имао времена за одмор. Одмах се запутио ка овој земљи и по слетању се обратио на руском језику.

Чим је дошао, прионуо је на посао, латио се рекета и лоптице.

Он је тренирао са Чилићем кога је јуче победио у мечу за трофеј у Тел Авиву.

Јасно је да Новак ништа не жели да препусти случају, па је одмах кренуо са припремама за дуел првог кола и окршај са Чилеанцем Кристијаном Гарином.

Подсетимо, турнир у Астани је из серије 500, а Ђоковић је постављен за четвртог носиоца. Колико је јако надметање пред нама показује податак да игра чак шест тенисера из Топ 10 - Карлос Алкараз, Данил Медведев, Стефанос Циципас, Новак Ђоковић, Андреј Рубљов и Хуберт Хуркач.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: Вучица иде на ноге традиционално повољном противнику

РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику

Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).

02. 02. 2026. у 08:00

Коментари (0)

„ДЕЧИЈЕ ПОВРЕДЕ“ ЗА КРАЈ ГОДИНЕ У ТЕАТРУ ХУМАНОСТИ: Слобода Мићаловић и Вук Костић у представи која је спојила уметност и хуманост