КЕЦМАНОВИЋ НАМУЧИО МЕДВЕДЕВА: Рус остаје први тенисер планете
МИОМИР Кецмановић поражен је од првог играча планете Данила Медведева укупним резултатом 7:6(0), 6:1, Русу је за тријумф било потребно један час и 27 минута игре.
Фото: EPA-EFE/Sander Koning
Медведев је тријумфом над Србином у Лос Кабосу осигурао останак на првом месту АТП листе, те је спречио повређеног Александра Зверева да га престигне и први пут заседне на чело листе.
Кецмановић ни у другом међусобном дуелу против Медведева није успео да узме ни сет. То му за руком није пошло ни недавно на Ролан Гаросу.
Добро је кренуо Србин у меч. Направио је брејк у четвртом гему, а у седмом га је Рус вратио, први сет ушао је у тај-брејк где ниједан поен није изгубио Медведев.
Очигледно је тај пад у игри код Кецмановића био незаустављив, у лошем ритму наставио је и други сет, претрпео два брејка, тако да на крају није могао да избегне пораз.
Медведев ће у финалу турнира играти против Камерона Норија, који је са 2-1 у сетовима (6:4, 3:6, 6:3), савладао Феликса Оже-Аљасима.
БОНУС ВИДЕО: Ђоковић отвара терене у Високом
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)