ЂОКОВИЋ СТИГАО У БЕОГРАД: Новак први пут усликан после пораза од Надала (ФОТО)
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић завршио је учешће на Ролан Гаросу. Србин је изгубио у четвртфиналу од Рафаела Надала и на тај начин изгубио прилику да брани титулу освојену прошле сезоне, када је у финалу савладао Грка Стефаноса Циципаса.
ФОТО: Танјуг/АП
Чим је завршио такмичење у Паризу, Ноле се упутио ка Србији, а током јучерашњег дана стигао је у Београд. Ђоковић је виђен на једном догађају који је организован на Белом двору.
Наиме, ради се о дечјем балету, манифестацији којој је осим Новака присуствовала и краљевска породица Карађорђевић, на челу са принцем Александром Карађорђевићем и његовом супругом Катарином.
Ако је веровати фотографији, где се види да је Ноле насмејан у окружењу деце, која су била актери представе дечјег балета, први рекет Србије је већ оставио иза себе учешће на Ролан Гаросу и окренуо се припремама за Вимблдон, који почиње 27. јуна.
Ђоковић ће напасти пехар на Острву иако шта год да уради неће профитирати на АТП листи, јер се бодови не додељују на Вимблдону, а скидају се прошлогодишњи када је Новак био шампион.
Фото: Принтскрин
БОНУС ВИДЕО: ОВО ЈЕ НАШ НБА МВП: Никола Јокић ушао у историју, а хтео је да буде нешто друго
Препоручујемо
"ПАРИСКА ПУБЛИКА НЕ СХВАТА СРПСКИ ХУМОР И ПЕРФОРМАНС": Богдан Обрадовић без длаке на језику о дешавањима на Ролан Гаросу
01. 06. 2022. у 20:23 >> 20:39
УЖИВАМ У СВАКОМ ДАНУ, А СУТРА... Рафаел Надал поново говорио о крају каријере.
01. 06. 2022. у 16:13
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!
Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.
10. 12. 2025. у 07:40
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (2)