СРБИН "РАЗБИО" НЕМЦА: Кецмановић мајсторски до другог кола у Минхену

25. 04. 2022. у 17:20

СРПСКИ тенисер Миомир Кецмановић одлично је почео учешће на турниру у Минхену. Он је у првом колу победио Немца Макса Ханса Рехберга са 6:2, 6:3.

СРБИН РАЗБИО НЕМЦА: Кецмановић мајсторски до другог кола у Минхену

Желео је 38. играч света брзо да заврши посао како би био што свежији за другу рунду. Због тога је момак из Београда од старта ставио до знања ривалу да нема шта да тражи у овом дуелу.

Кецмановић је у трећем гему направио брејк, потом и још један, па је први сет био окончан за свега 35 минута.

Нешто бољи отпор у другом сегменту меча пружио је 1.067. играч планете који је добио специјалну позивиницу за учешће на овом турниру. Ипак, чим је Миша додао гас, Немац је изгубио сервис, затим је уследио још један брејк и меч је био готов после 74 минута.

Миомир ће у другом колу играти против још једног Немца, Данијела Алтмајера који је победио искусног земљака Филипа Колшрајбера, и то са 7:6(5), 3:6, 6:1. Алтмајер је, иначе, 67. на АТП листи, а Колшрајбер 132.

БОНУС ВИДЕО: Ђоковић и Рубљов се туцали јајима пре почетка меча

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00