АМЕРИ, ЈЕСТЕ ЛИ САДА СРЕЋНИ? Новак Ђоковић вам не долази! Огласио се директор Мајамија

Марко Паунић
Марко Паунић

10. 03. 2022. у 09:06

ОНО што су урадили Аустралијанци преписали су Американци, забранили су улазак Новаку Ђоковићу у САД.

АМЕРИ, ЈЕСТЕ ЛИ САДА СРЕЋНИ? Новак Ђоковић вам не долази! Огласио се директор Мајамија

Foto AP

Руку на срце, Србин сада није ни покушао да уђе, био је свестан да нема шансе, па је остао у Европи да се спрема за турнире на шљаци.

Српски ас ће пропустити Мастерсе у Индијан Велсу и Мајамију, а управо са такмичења на Флориди стижу гласови који говоре да су били спремни за овакав развој догађаја.

Огласио се Џејмс Блејк, директор Мастерса у Мајамију, који каже да им је од почетка било јасно да се Ђоковић неће појавити.

- Од почетка нам је било јасно да учешће Новака Ђоковића на Мајами опену зависи искључиво од његовог раног доласка у САД, а било је јасно да је тако нешто на дугом штапу. Срећом, имамо невероватно јаку и талентовану групу играча која учествује, тако да се надамо да ћемо имати сјајан турнир - рекао је Блејк.

Крис Видмајер, портпарол Америчке тениске федерације (УСТА), изјавио је да организатори такмичења у Индијан Велсу и Мајамију немају други коментар осим да су се ови турнир руководили упутствима владе у вези са пандемијом коронавируса.

Верује се да ће Новак почети поново да игра у априлу, на Мастерсу у Монте Карлу, а нажалост Данил Медведев има велику прилику да нпарви огромну залиху на АТП листи. Међути, Ноле је тако одлучио, а ми Срби га морамо подржати...

БОНУС ВИДЕО: Новак и Јелена у лудом ноћном проводу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (1)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)