БРУКА И СРАМОТА: Твитер увео дозволу да се Новак Ђоковић вређа на националној основи

Дарко Николић
Дарко Николић

13. 02. 2022. у 15:57

НОВАК Ђоковић је свашта проживео од почетка 2022. а нови ударац задала му је једна од најпознатијих друштвених мрежа на свету.

БРУКА И СРАМОТА: Твитер увео дозволу да се Новак Ђоковић вређа на националној основи

ФОТО: АП

Ђоковић је од 5. до 16. јануара боравио у Аустралији, делом у хотелу за имитранте, делом слободан, а делом на два суђења, да би га на крају одлука министарства за имиграције Алекса Хоука протерала из поменуте земље јер је проглашен "особом опасном по здравље и безбедност".


Најбољи тенисер света је током тих дана доживео хиљаде увреда на друштвеним мрежама, показало је недавно истраживање, али изгледа да се оне најстрашније - више не санкционишу.


Бар тако тврде поједини Нолетови навијачи који су надлежној служби Твитера пријавили неке од непримерених порука, а одговор је био "Није уочено никакво кршење правила".


- Имате веома ниске стандарде, Твитер подршко, написала је једна навијачица српског аса и као доказ приложила за шта је све пријавила корсника те друштвене мреже, "Ашифа".


А пријавила га је јер је писао и следеће:


- Најпре, (Новак) није најбољи свих времена, то је Роџер (Федерер) или Бјерн (Борг). Он је српски пас из породице свиња, убица. А поврх свега је идиот. 


- Новак је Србин из фамилије убица, било би добро да га је Аустралија, поред смештања у затвор, још мало и пребила. Идиот треба да остане у оној ус*** Србији и игра тенис онлајн.


- Требало је да "глупасовић" умре у некој од српских болиница!


Иако су сви ови твитови уредно пријављени, Твитер подршка је поменутој корисници јавила:


- После прегледа постојећих информација, желимо да вам кажемо да корисник Ашиф није прекршио наша правила. Знамо да ово није одговор који сте очекивали, али ако тај налог прекрши неке наше смернице у будућности, обавестићемо вас.

Останите уз "Новости спорт" и први сазнајте најновије вести о томе како је Новак Ђоковић сада, а и шта га даље чека у тениској каријери.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА ОЛИМПИКУ: Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.

29. 12. 2025. у 09:00

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.

29. 12. 2025. у 13:08

Коментари (14)

МИЛИОНИ АМЕРА СУ У ШОКУ: Никола Јокић их је запањио као нико никада! (ВИДЕО)