ДА ЛИ ЋЕ СЕ ЂОКОВИЋ ВАКЦИНИСАТИ? Шпанац открио Новаков план

Марко Паунић
Марко Паунић

03. 02. 2022. у 09:36

НОВИНАР шпанског "Депортес Цуатра" Хосе Мануел Аморос контактирао је са људима блиским Новаку Ђоковићу, који су демантовали информацију да ће се први играч света вакцинисати.

ДА ЛИ ЋЕ СЕ ЂОКОВИЋ ВАКЦИНИСАТИ? Шпанац открио Новаков план

ФОТО: Тањуг

Подсећања ради, пре неколико дана аустријски медији објавили су речи Новаковог биографа Данијела Мукша да је српски тенисер, како се може чути из његових блиских кругова, одлучио да се имунизује.

Испоставило се да вест није тачна. Информација коју су пренели сви светски медији проверена је од стране шпанског новинара Хосе Мануела Амороса који је контактирао са одређеним људима из ужег круга Новаковог друштва, не именујући са ким.

- У будућности може свашта да се деси, али сада вакцинација није опција - уверавају из Новаковог окружења за "Депортес Цуатро".

Такође, Аморос је покушао да сазна да ли је Новак гледао финални окршај Аустралијан опена између Рафаела Надала и Данила Медведева.

Одговор је био негативан. Ноле није гледао финале Мелбурна, а како и би с обзиром на то шта је преживео у Аустралији.

БОНУС ВИДЕО

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?