НОВАК ПРЕБАЧЕН НА ТАЈНУ ЛОКАЦИЈУ: Након саслушања чека Федерални суд
НОВАК Ђоковић и даље проживљава праву голготу у Аустралији и након што је изашао пред имиграционе власти чека даљу одлуку пред излазак на Федерални суд.
ФОТО: Тањуг
Објављени су снимци Ђоковићевог доласка у канцеларију својих правних представника, након што је већ око 8.00 по локалном времену водио разговор са имиграционим агентима.
Алекс Хок је изнео три тачке по којима терете Новака Ђоковића, а уједно је признао да је Србин ушао у земљу легално.
Уједно се истиче да му је улазак у земљу забрањен како својим антиваксерским ставом не би угрожавао безбедност и здравље других.
Подсетимо, Ђоковићу је јутрос укинута виза и због тога мора поново да изађе пред судије, а све ово можете да пратите на порталу "Новости".
БОНУС ВИДЕО: КАД ДРЖАВА БРИНЕ О ШАМПИОНИМА! Како су се низали успеси Србије у 2021.
Препоручујемо
ОТКРИВЕНО ЗАШТО ОСТАЛИ ИГРАЧИ НЕ ПОДРЖАВАЈУ НОВАКА: Ђоковићев колега све објаснио
14. 01. 2022. у 18:19
СУЂЕЊЕ НОВАКУ ЂОКОВИЋУ: Суд распуштен до сутра ујутру, ово су донете одлуке! (ВИДЕО)
14. 01. 2022. у 09:22 >> 12:24
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)