НЕКАДА ВЕЛИКА НАДА БЕЛОГ СПОРТА, ЗАВРШИЛА НА САЈТУ ЗА ОДРАСЛЕ: Прелепа Црногорка променила професију, па наставила да зарађује

Марко Паунић
Марко Паунић

11. 11. 2021. у 10:42

ТАМАРИ Бојанић су не тако давно предвиђали блиставу тениску каријеру, а она данас гради каријеру модела на најпознатијем сајту за одрасле, где продаје свој провокативни садржај.

НЕКАДА ВЕЛИКА НАДА БЕЛОГ СПОРТА, ЗАВРШИЛА НА САЈТУ ЗА ОДРАСЛЕ: Прелепа Црногорка променила професију, па наставила да зарађује

Фото: Приватна архива Инстаграм

И то за десет долара, односно 1.020 динара, колика је месечна претплата на Тамарин профил на "Онлифенсу".

Бојанићева је веома млада била чак и чланица Фед куп репрезентације Црне Горе 2014. и 2015, имала је феноменалне јуниорске резултате, а у професионалној каријери свега неколико мечева, због чега је била на ВТА листи пласирана тек нешто иза 1000. места.

Међутим, одлучила је да батали каријеру у "белом спорту", драстично промени изглед и посвети се друштвеним мрежама и моделингу, а једна од платформи која спаја те две ствари је управо поменут сајт за одрасле.

Тамара има прилично "праћене" профиле и на Инстаграму и Тиктоку, где такође објављује претежно провокативан садржај, али вероватно и ублажен у односу на сајт за одрасле на ком границе не постоје.

Тамара Бојанић је била репрезентативка Црне Горе, то место је зарадила одличним играма на европским теренима, а 2012. је била шампионка Црне Горе у конкуренцији сениора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СПРЕМА СЕ НАЈСТРАШНИЈИ УДАР? Американци распоредили авионе, свет дрхти и чека расплет