ЗВЕЗДА ЧЕКА РАДНИЧКИ: Црвено-бели госте лидера Регионалне лиге за ватерполисте

Слободан Крстовић

09. 03. 2026. у 17:20

ВАТЕРПОЛИСТИ Црвене звезде сутра (16.30) у 13. колу Премијер Регионалне лиге дочекују лидера, Раднички. У другом мечу у Котору је од 18.00 бокељски дерби, Приморац ће угостити Јадран из Херцег Новог.

ЗВЕЗДА ЧЕКА РАДНИЧКИ: Црвено-бели госте лидера Регионалне лиге за ватерполисте

FOTO: M. Vukadinović

У среду се од 19.00 у дербију зачеља састају Партизан и Будућности. Истог дана на програму је од 20.30 дуел Шапца и Новог Београда. Новобеограђани су у допису УО РВЛ саопштили да иступају из лиге, али је питање да ли ће одустати од окршаја са Шапчанима, јер се тај меч рачуна и за лигашки део првенства Србије. Наиме, када се окончају Премијер и Прва лига РВЛ одредиће се пласман од 1. до 12. места у Суперлиге, како би се знали парови за плеј-оф.

ТАБЕЛА: Раднички 31, Јадран ХН 25, Приморац 25, Нови Београд 23, Шабац 22, Ц. звезда 9, Партизан 6, Будва 3 бода.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)

Свет гледа и плаче: Ево шта су урадили фудбалери Ирана (ФОТО/ВИДЕО)