ЛАЈОВИЋ БЕЗ ЧЕТВРТФИНАЛА: Француз бољи од српског тенисера у Антверпену

20. 10. 2021. у 17:47

СРПСКИ тенисер Душан Лајовић није успео да се домогне четвртфинала турнира у Антверпену, пошто је бољи од њега био Француз Артур Риндеркнеш са 6:3, 4:6, 6:2.

Боље је меч отворио Србин (33. на АТП листи). Одмах је направио брејк, повео са 0:2, али након тога уследио је пад који је искористио 65. играч света и ривалу до краја првог сета дозволио да освоји само један гем.

У другом сегменту меча није било брејка све до десетог гема када је Лајовић одиграо одлично и без зигубљеног поена противнику одузео сервис.

Очекивало се да Дуци настави у добром ритму, но то се није десило. Риндеркнеш је направио два брејк и могао је да слави победу после једног сата и 56 минута игре.

Француз ће у наредном колу играти против победника италијанског окршаја Јаник Синер - Лоренцо Мусети.

БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00