ПЕР ПОНОВО ПРАВИО ШУО: Францском тенисеру сметала публика, изнервирао се и ударио Лајовићев сунцобран (ВИДЕО)
СРПСКИ тенисер Душан Лајовић пласирао се у друго коло Ју-Ес опена, али све очи су биле упрте у његовог ривала Беноу Пера који је поново правио шоу на терену.
Фото: EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA
Тренутно 49. играч света је познат по честим испадима на терену, али ни то му није било довољно да нађе решење за Дуција који је славио са 6:3, 7:5, 2:6, 6:4.
Најпре је Француз приликом сервиса са лоптицом бацио и рекет, али то му се прашта с обзиром на то да је деловало да се то случајно догодило.
Ипак, Пер је током трећег сета показао по ко зна који пут неспортски потез на терену. Њему је засметала публика коју је толико дуго прижељкивао. Пришао је судији, повисио тон, а онда рекетом ударио сунцобран и то Душанов, да би му потом због неспортског понашања одузет поен.
Лајовић је остао миран, није реаговао на такво понашање ривала и на крају је успео да слави и закаже дуел са Немцем Петером Гојовчиком.
(Спорт мондо)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ГРЕНД СЛЕМ ШАМПИОНКА СЕ ПОВУКЛА СА ЈУ-ЕС ОПЕНА: Летонку у главном жребу мења Белгијанка
30. 08. 2021. у 18:30
ДА ЛИ ЈЕ ИСКРЕН? ЛЕЈВЕР: "Радо ћу честитати Новаку ако освоји и четврти ГС"
30. 08. 2021. у 14:53
ЛЕГЕНДАРНА СРПСКА ТЕНИСЕРКА ВЕРУЈЕ У НОВАКА: "Ако неко може, то је Ђоковић!"
30. 08. 2021. у 12:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Црвена звезда сазнала ужасне вести пред први меч у квалификацијама за Лигу шампиона
Како је после меча Црвена звезда - Мачва наговестио Дејан Станковић, сада са сигурношћу можемо рећи - Раде Крунић не игра први меч за Звезду у квалификацијама за Лигу шампиона.
19. 07. 2026. у 12:22
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)