ЖИЛ СИМОН ДИСКВАЛИФИКОВАН СА ЈУ-ЕС ОПЕНА: "А планирао сам да ми ово буде последње учешће у Њујорку" - За све је крив његов тренер
ФРАНЦУСКИ тенисер Жил Симон дисквалификован је са Ју-Ес опена иако је негативан на корону, али не зато што је недавно признао да не жели да се вакцинише, него зато што је његов тренер позитиван.
ФОТО: ЕПА
-Можда је ово био и мој последњи УС опен", казао је Симон за "Екип" после одлуке организатора.
Вакцинација није обавезна за тенисере на Ју-Ес опену, али јесте негативан тест за њих и за тренере. С друге стране, приступ трибинама биће омогућен само вакцинисаним љубитељима тениса.
- Једноставно, нисам желео да се вакцинишем. Не плашим се короне. Моја филозофија је - ако имаш страх, вакциниши се, у супротном немој. Такав је мој став - рекао је Симон тада
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)