НАДАЛ ПОСЛАО ЈАСНУ ПОРУКУ РИВАЛИМА: Шпанац убедљиво до трећег кола Ролан Гароса

04. 06. 2021. у 00:34

ШПАНСКИ тенисер Рафаел Надал пласирао се у треће коло Ролан Гароса.

НАДАЛ ПОСЛАО ЈАСНУ ПОРУКУ РИВАЛИМА: Шпанац убедљиво до трећег кола Ролан Гароса

Фото: ЕПА

Надал је у другој рунди победио Француза Ришара Гаскеа са 6:0, 7:5, 6:2, после два сата и 16 минута игре. 

Још једном је Надал показао да је у одличној форми и својим ривалима је послао јасну поруку. 

Свега 24 минута требало је Надалу да добије почетни сет популарним "кромпиром", 6:0.

Други сет је био неизвеснији. Одлично га је Рафа отворио и повео са 4:1, али је Гаске успео да се врати и изједначи на 5:5. Ипак, рекордер по броју титула на Ролан Гаросу врло брзо стиже до новог брејка и добија други сет са 7:5. 

Играо је добро Гаске и у трећем сету, одлично се држао све до средине тог дела игре када је Рафа коначно у шестом гему успео да га сломи и направи брејк за 4:2.

Добио је и наредна два гема, искористио другу меч лопту и тако завршио посао.

Надал ће у трећем колу играти са Британцем Камероном Норијем који је био бољи од Лојда Хериса из Јужне Африке и четири сета.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!

ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!

Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.

26. 01. 2026. у 15:49

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

САМО САМ ПОМИСЛИЛА - САД ЋУ ДА УМРЕМ: Маја Волк о борби са раком - Прогутала сам кнедлу, а ујутру метастаза је била огромна