ХЕРОЈИ ЕВРОПСКОГ ГРАДА СПОРТА: Пријем за кошаркашице и ватерполисте Пролетера, који су обезбедили суперлигашки статус

Б.Грујић

06. 04. 2021. у 14:05

Поводом 6.априла Међународног дана спорта, заменик градоначелника Саша Сантовац и генерални секретар Спортског савеза Вукосава Ђапић Атанацковић, у Градској кући у Зрењанину организовали су пријем за кошаркашице и ватерполисте Пролетера, који су обезбедили суперлигашки статус и од наредне сезоне такмичиће се у елити.

ХЕРОЈИ ЕВРОПСКОГ ГРАДА СПОРТА: Пријем за кошаркашице и ватерполисте Пролетера, који су обезбедили суперлигашки статус

foto: Grad Zrenjanin

- Ви сте понос и истински хероји Европског града спорта - рекао је Саша Сантовац, истичући да ће град Зрењанин, виши ранг такмичења испоштовати већим средствима.

Захваљујући на срдачном пријему и лепим речима, у име присутних спортиста, захвалност је изразила талентована млада репрезентативка Бојана Шкундрић.

-  Почињем од јесени да студирам у Београду, али одлучила сам да останем у Пролетеру и помогнем клубу. Надам се да ћемо испунити очекивања и следеће сезоне и остати суперлигаши, баш као и ватерполисти Пролетера - нагласила је Бојана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ВЕСТ КОЈА ЈЕ СВЕ ПОТРЕСЛА! Легендарном фудбалеру дијагностикован рак