ПОРАЗ СРПКИЊА НА КРАЈУ: Русија потврдила квалитет, сутра са Мађарском последњи воз

19. 03. 2021. у 19:19 >> 21:39

РУКОМЕТАШИЦЕ Србије доживеле су убедљив пораз на старту квалификационог турнира за одлазак на Олимпијске игре у Токију.

Tanjug

Боље од изабраница Љубе Обрадовића биле су Рускиње које су славиле са 29:24.

Наша репрезентација је током првог полувремена успела да пружи нешто јачи отпор, имала је и вођство у пар наврата, било је 5:4 и 8:7, али Рускиње су потом појачале ритам и до полувремена повеле са 17:13.

У наставку, Србија је успела да приђе на два гола заостатка, али не и више од тога, па су Рускиње рутински привеле меч крају.

Слађана Поп-Лазић са пет и Јелена Лавко са четири поготка биле су најефикасније вечерас у нашој селекцији.

Сутра од 17:30, репрезентацију Србије очекује кључни меч против домаће селекције Мађарске која је у првом колу декласирала Казахстан са 46:14.

60. МИНУТ 29:24 КРАЈ

58. МИНУТ 27:24 Дмитровић

57. МИНУТ 26:23 Поп Лазић даједва гола за два минута и за одржање слабе наде.

52. Минут 26:21 Кузњецова користи две играчице више за Русију. Све је извеснији пораз српских рукометашица нажалост

51. МИНУТ Опет расте пресност Рускиња, Илина је погодила за 25:21

24:21 Јакирева не греши са седам метара

22:21 Поп Лазић опет је само један гол предности за Русију

21:20 Са седмерца прецизна Јелена Трифуновић и само гол вођства Рускиње

43. МИНУТ 21:19 Хватамо опет прикључак. Поп лазић постиже гол из контре а руски селектор зове тајм-аут

38. Минут 21:17 Дале су нам Рускиње гол са играчицом мање. Перетходно је Лавко прелепим лобом реализовала седмерац за нас.

37. МИНУТ 20:15 Русија враћа предност од пет голова.

33. МИНУТ 18:14 Смањила је Србија, али одмах у следећем нападу враћају Рускиње плус 4

Почело је друго полувреме и одмах катастрофа за Србију - искључена је најбоља наша играчица Јована Стоиљковић!

На полувреме се иде с 17:13 за Рускиње. Лепим голом је завесу на први део ставила Бобровникова.

30. МИНУТ Лишчевић смањује на подношљивих 16:13 з Русију. Селектор зборнаје узима тајм-аут мање од минут до краја полувремена.

29. Минут 16:12 Србија смањује са седмерца

28. МИНУТ 15:10 Пет голова предности за Русију. Ана Сен постиже први гол на утакмици.

25. МИНУТ 14:10 Бобровникова

24. МИНУТ 13:10 Разиграле су се наше противнице и био је принуђен Обрадовић да узме тајм-аут.

22. МИНУТ 12:10 после три узастопна гола са пенала Русија постиже и гол из игре.

21. МИНУТ 11:9 После дуго времена Русија има плус два. Опет искоришћен пенал.

19. МИНУТ Нови седмерц за Русију и ново вођство 10:9

17. МИНУТ 9:8 Поново воде Рускиње, погодила је Манагарова.

16. МИНУТ 8:8 Рускиње поравнавају са седмерца.

15. МИНУТ 7:8 Србија држи плус један

13. МИНУТ 5:6 Трећи гол Јоване Стојиљковић

Прво вођство Србије 5:4 Слађана Поп Лазић погађа празан гол после контре

12. МИНУТ 4:4 Мово изједнчење, са седам метара.

11. МИНУТ 4:3 Катарина Крпеж поравнава, али већ у наредном нападу враћају Рускиње предност.

8. МИНУТ 3:2 Стоиљковићева смањује на минус један

4. МИНУТ 3:1 Манагарова враћа +2 Рускињама.

3. МИНУТ 2:1 Јована Стоиљковић постиже први гол за нашу репрезентацију

1. МИНУТ 1:0 Русија је реализовала први напад

После Русије, Србија ће се састати са Мађарском, а у последњем мечу противнице су рукометашице Казахстана.

Ток меча пратите у текстуалном преносу уживо на нашем порталу.