СПОРТСКИ САВЕЗ СРБИЈЕ ПОСЕТИО РАШКУ: Људи задужени за спорт су посвећени свом послу

Александар Илић
Александар Илић

27. 02. 2021. у 15:27

Председник Спортског савеза Србије Давор Штефанек и генерални секретар Горан Маринковић посетили су Рашку.

СПОРТСКИ САВЕЗ СРБИЈЕ ПОСЕТИО РАШКУ: Људи задужени за спорт су посвећени свом послу

ФОТО: ССС

Овога пута у сали општине одржан је састанак са начелниким општинске управе Слободаном Ристовићем, чланом општинског већа за спорт и омладину Немањом Ковачевићем, председником Спортског савеза општине Рашка Мирком Пузовићем и генералним секретаром Спортског савеза општине Рашка Зораном Николићем и сарадницом за послове образовања и спорта Весном Курандић. 

Представници општинске управе и територијалног спортског савеза истакли су одличну комуникацију, разумевање и сарадњу у области спорта. Велика жеља да се спорт у Рашкој подигне на виши ниво је веома очигледна, па су са корацима који су током година предузети упознати и водећи људи Спортског савеза Србије. 

- Драго нам је да смо посетили Рашку и што су људи који су задужени за спорт посвећени свом послу. Општина Рашка од ове године прикључуке се пројекту бесплатне рекреације за даме "Буди здрава - вежбај са нама". Разговарали смо и о могућностима да се и у Рашкој организују Сеоске игре ССС следеће године. Желимо да и у Рашкој скренемо пажњу на важност бављена спортом и рекреацијом као здравим начином живота. Надам се да ћемо још интензивније сарађивати и да ће општина Рашка успети да оствари зацртане планове, а Спортски савез Србије је ту за своје чланице да увек помогне - закључио је Штефанек.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: Вучица иде на ноге традиционално повољном противнику

РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику

Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).

02. 02. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ОДАВДЕ ПОТИЧЕ: Ово је Жикина породична кућа у Јасиковици (ФОТО)