САВИЋ: Увек је лепо када се победе Мађари, али..
Селектор ватерполиста Србије Дејан Савић, после данашње победе над Мађарима у борби за пето место у Светској лиги, рекао је да је задовољан, али да није то још права игра.
фото: ЕПА
"Није то још оно право ни код нас ни код Мађара. Лепо је увек када се победи такав ривал. Нисам међутим задовољан јер смо посебно у првом полувремену и поред одличне противничке одбране пропустили доста прилика", рекао је Савић за ФИНА ТВ.
Голман Гојко Пијетловић, који је проглашен за најбољег играча сусрета, такође истиче да екипа није ни близу онога што може.
"Драго ми је да смо били бољи од старог, великог ривала. Иако меч није много значио била је то велика борба у којој су одбране биле најважнији део. На крају је наш напад прорадио како треба и заслужено смо славили", рекао је Пијетловић
Препоручујемо
ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН БОЉИ ОД ЕВРОПСКОГ: Србија пета у Евро зони Светске лиге
10. 01. 2021. у 17:55
ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН БОЉИ ОД ЕВРОПСКОГ: Србија пета у Евро зони Светске лиге
10. 01. 2021. у 17:55
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)