САВИЋ ПОСЛЕ ШПАНИЈЕ: Права тренинг утакмица, да видимо где смо

СЕЛЕКТОР српских ватерполиста Дејан Савић рекао је данас да је утакмица против Шпаније била права прилика да види "где је" његов тим.

САВИЋ ПОСЛЕ ШПАНИЈЕ: Права тренинг утакмица, да видимо где смо

Фото: Н. Параушић

"Шпанци су играли без центара. Била је то права пријатељска тренинг утакмица у којој смо имали шта да пробамо, да видимо где смо. У одбрани је било осцилација, а у нападу нисам задовољан активношћу са играчем више. Остају нам две утакмице које ћемо такође да искористимо за пробање неких ствари и уигравање", рекао је Савић после утакмице.

Србија је после пенала поражена од Шпаније у Светској лиги, у утакмици без резултатског значаја.

Душан Мандић је честитао Шпанији на победи.

"Поклонили смо им неке голове. Мало ми је утакмица била чудна, суђење на које нисмо навикли ни Шпанци ни ми. Одбрана је у једном делу била добра и то ме радује. Остале су још две утакмице и треба да их искористимо на прави начин", казао је Мандић.

Српски ватерполисти ће на турниру у Дебрецину за викенд играти за пласман од петог до осмог места.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ГОРИ НОВИ САД! Војводина дочекује четвророструког првака Европе!

"ГОРИ" НОВИ САД! Војводина дочекује четвророструког првака Европе!

СВОЈ европски пут Војводина наставља против Ајакса у другом колу квалификација за Лигу конференције. Холандски великан жели експресан повратак на међународну сцену после разочаравајуће прошле сезоне, док Новосађани покушавају да се опораве од елиминације из квалификација за Лигу Европе и направе изненађење пред својим навијачима на "Карађорђу" (20.00).

23. 07. 2026. у 07:03 >> 07:03

Коментари (0)

ПРВА СЕЗОНА ТЕАТРА ХУМАНОСТИ: Четири премијере које су спојиле уметност и хуманост