СРПСКИ КВАРТЕТ ВОДИ КОЛО: Солнок у дербију савладао Ференцварош

СОЛНОК, који преводе Срби, тренер Живко Гоцић, играчи Филип Филиповић, Душко Пијетловић и Радован Драшовић неумољив је у мађарском првенству.

СРПСКИ КВАРТЕТ ВОДИ КОЛО: Солнок у дербију савладао Ференцварош

Фото: Н. Параушић

У дербију 14. кола у Будимпешти наши асови савладали са Ференцварош Николе Јакшића (2 гола) са 15:14 и на табели воде са 42 бода.

Један од најзаслужнијих за 14 узастопну победу је капитен „делфина“ Филиповић са четири гола. Остали наши играчи се нису уписали у листу стрелаца.

Иначе, био је то први пораз Ференцвароша, који је сада други са 39 бодова.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.

15. 07. 2026. у 07:30

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво