МЕСИ ТРЉА РУКЕ: Чекају га 33 милиона чак и ако напусти Барселону наредног лета!
ЧАК и уколико напусти Барселону Меси ће имати много разлога за задовољство
фото: ЕПА
Фудбалеру Барселоне Лионелу Месију Клуб је у обавези да исплати 33 милиона евра као бонус лојалности, чак и у случају да наредног лета појача Манчестер Сити.
Аргентинац је при потписивању четворогодишњег уговора са Барсом 2017. године, добио бонус на лојалност од 66 милиона, од чега је половина исплаћена фебруара ове године.
Друга половина му следује по истеку уговора, било да остане или оде. Да је отишао ове године, тог бонуса не би било.
У овом случају, Меси ће додатно оптеретити буџет Барселоне, већ максимално натегнут због високих плата играча.
Зато Блауграна већ недељама гледа како ће да среже 190 милиона плата својим играчима, како не би дошла пред финансијски колапс пред који ју је довела пандемија корона вируса.
Препоручујемо
НАВИЈАЧИ БАРСЕЛОНЕ У НЕВЕРИЦИ: Повредио се један од најбољих играча, чека га дужа пауза
07. 11. 2020. у 21:39
СПЕКТАКЛ! Лалатовићев Пазар против "његове" Звезде за место у полуфиналу Купа Србије
АПСОЛУТНИ дерби четвртфинала Купа Србије биће одигран у Новом Пазару где ће истомени тим на "Градском стадиону" угостити Црвену звезду (14.45).
05. 03. 2026. у 07:00
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.
05. 03. 2026. у 12:19
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)