ДОГОВОРЕНА "БОРБА ВЕКА" Боксерске легенде поново улазе у ринг!

Филипинац Мани Пакјао и Американац Флојд Мејведер боксоваће у реванш мечу у септембру у Лас Вегасу, пренео је Би-Би-Си (ББЦ).

ДОГОВОРЕНА БОРБА ВЕКА Боксерске легенде поново улазе у ринг!

Foto: Profimedia

Пакјао и Мејведер ће боксовати у Сфери 19. септембра у Лас Вегасу, а меч ће бити преношен на платформи Нетфликс.

Мејведер (48), који је некадашњи светски шампион у боксу, објавио је прошле недеље да се четврти пут враћа из пензије. Ово ће бити прва борба америчког боксера откако је 2017. године техничким нокаутом у 10. рунди победио ММА борца Конора Мекгрегора.

Пакјао (47), једини боксер који је освојио титуле светског шампиона у осам различитих тежинских категорија, завршио је каријеру 2021. године како би се посветио политичкој каријери.

Он се у ринг се вратио јула прошле године у борби против шампиона велтер категорије у WБЦ верзији Марија Бариоса, који је одбранио титулу после нерешене борбе.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем црвено-белима ако мисле да се пласирају у ЛШ

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ

Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).

21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06

Коментари (0)

ОТП Јуниор картица мења наратив породичног разговора о новцу