СРПСКИ ТИМОВИ У ШПАНИЈИ: У осминифинала Еврокупа ватерполисти Радничког и Шапца путују у Каталонију

НИШТА од српског дербија у осминифинала Еврокупа. Ватерполисти Радничког за пласман у четвртфинале бориће се за Барселоном, а играчи Шапца са Сабадељом. Први мечеви су 25. фебруара у Шпанији, а реванши 7.марта у Крагујевцу и Шапцу.

СРПСКИ ТИМОВИ У ШПАНИЈИ: У осминифинала Еврокупа ватерполисти Радничког и Шапца путују у Каталонију

FOTO: M. Vukadinović

Остали парови: Панатинаикос – Јадрам ХН (Ђорђе Лазић), Орадеа (Добожанов, Велкић) – Тераса, Савона – Марсељ (Драшовић), Вашаш (тренер Никић) – БВСЦ, Приморац (Ристичевић, Вицо) – Југ, Солнок – Јадран СТ.

Лане је после победе над Радничким трофеј освојио Про Реко, који сада игра у Лиги шампиона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.

15. 07. 2026. у 07:30

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво