ЗВЕЗДА ЧЕКА ЖЕЛЕЗНИЧАР: Наставља се Суперлига Србије за одбојкашице, има баш занимљивих дуела
ОДБОЈКАШИЦЕ Црвене звезде блистају у Европи, али се муче у Суперлиги Србије. Црвено-беле сутра у 13.колу угостиће првака држава, Железничар. У суботу су најправличнији дуели Партизана и Уба, односно Радничког и ужичког Јединства.
ЦЕВ (илустрација)
ПАРОВИ 13.кола Суперлиге Србије за одбојкашице, петак: Црвена звезда – Железничар (20.00), Спартак СУ – Лесковац (19.00). Субота: Партизан – Уб (16.00), Јединство СП – Срем (20.00), Раднички – Јединство УЖ (16.00), ТЕНТ – Београд (19.00).
ТАБЕЛА: ТЕНТ 12 победа, Јединство СП 9, Уб 9, Железничар 8, Раднички 8, Јединство УЖ 7, Партизан 6, Ц.звезда 5, Срем 3, Београд 3, Лесковац 1, Спартак СУ 1.
Препоручујемо
АЛИМПИЈЕВИЋ ОБЈАВИО ШИРИ СПИСАК: Никола Калинић поново у репрезентацији Србије!
16. 02. 2026. у 17:39
БАСКОНИЈА ЧУВА ЦЕНТРА: Нигеријац продужио уговор са тимом из Виторије
16. 02. 2026. у 17:20
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!
ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.
14. 02. 2026. у 08:00
НИКОЛА ЈОКИЋ ИСПРЕПАДАО БАРАКА ОБАМУ! Дибидус неочекивана сцена на НБА Ол-стар утакмици! (ВИДЕО)
"NBA All Star". Чувене три речи које су, нажалост, последњих година значиле све само не истинско кошаркашко уживање, поново су привукле огромну пажњу. А Никола Јокић је био саставни део тог обновљеног спектакла.
15. 02. 2026. у 23:52
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (0)