ХАОС У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ! Карим Бензема одбио да игра, а разлог је невероватан
Искусни француски голгетер Карим Бензема неће се по свему судећи још дуго задржати у Ал-Итихаду.
Foto: Profimedia
Бивши центарфор Реал Мадрида је у понедељак провео свих 90 минута на терену против Ал Фатеха али је због застоја у преговорима око продужења уговора решио да повуче радикалан потез.
Бенземин уговор са Ал-Итихадом истиче 30. јуна и у Џеди су претходних недеља чинили све да га продуже макар на још годину дана, али очигледно да није дошло до договора у свим тачкама. Те је обавестио клуб да неће играти у наредним мечевима.
Остаје да се види каква ће бити реакција клуба и тренера Сержа Консеисаа, али је јасно да Бензему нико неће убедити да промени мишљење док не истера своје.
Бензема је ове сезоне већ постигао осам голова у домаћем првенству, али то би због новонастале ситуације све могло да падне у воду.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОМИНАНТНО ОТВАРАЊЕ ПРВЕНСТВА: Арсенал је фаворит на свом терену
У првом колу друге руске лиге гледаћемо дуел Арсенал Туле и Текстилштика који се састају на "Стадион Арсеналу" од 18 часова и 30 минута.
13. 07. 2026. у 12:00
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)