ЛУНДЕ ДЕБИТОВАЛА ЗА ЗВЕЗДУ: Најтрофејнија рукометашица свих времена чувала гол црвено-бели против Младости

Слободан Крстовић

12. 09. 2025. у 22:44

НАЈТРОФЕЈНИЈА рукометашица свих времена Норвежанка Катрин Лунде дебитовала је за Црвену звезду. Легендарна голманка чувала је мрежу црвено-белих у првом колу АРКУС лиге против Младости (35:27 - 16:12) и меч завршила са 11 одбрана.

ЛУНДЕ ДЕБИТОВАЛА ЗА ЗВЕЗДУ: Најтрофејнија рукометашица свих времена чувала гол црвено-бели против Младости

Foto: Profimedia

Играчице из Нове Пазове у првих 18 минута биле су егал за Београђанкама, које су се у финишу првог дела одлепиле на 16:12. У наставку су актуелне шампионке повећавале предност, два пута су имале и плус 9, да би утакмицу окончале лаганом победом.

У Звезди су најефикасније Александра Стаменић са 6 и Миа Недљковић са 5 голова, док је у Младости најубојитија била Милица Пап са 9 погодака.

Остали резултати првог кола: Бекамент – Бор 23:28 , Рума – Железничар 25:23 , Партизан – Напредак 22:30, Медицинар – Јагодина 12:24 , Темерин – Наиса -

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САКРАМЕНТО ЛЕЖИ НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.

11. 12. 2025. у 13:30

Коментари (0)

КАЛАТЕС ПОКОПАО ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!