УЖАС! Погинуо српски каратиста Лука Петровић

Новости онлајн

06. 08. 2025. у 17:00

Тужне вести погодиле су свет српског спорта.

УЖАС! Погинуо српски каратиста Лука Петровић

Фото: Free Images Pixabay

Српски каратиста, Лука Петковић погинуо је у саобраћајној несрећи на магистрали Чачак - Пожега. 

Трагичну вест о погибији Петковића (26) потврдио је Шотокан карате савез Србије.

- Поштовани пријатељи, синоћ је у Чачку трагично настрадао наш Лука Петковић, дугогодишњи такмичар, тренер, судија а пре свега наш велики пријатељ! Овом приликом изражавамо најдубље саучешће породици Петковић. Обавештавамо Вас да ће се опело служити у четвртак у 13х код куће (Стевана Првовенчаног 51, Чачак), а сахрана у 14х на градском гробљу у Чачку. Молим Вас да се одазовемо у што већем броју и испратимо нашег Луку како доликује, наводи се у саопштењу савеза.

Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 06:30

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена