СЕЛЕКТОР СРБИЈЕ У РУСИЈИ! Георг Крецу има нови посао

Слободан Крстовић

02. 06. 2025. у 19:19

НОВИ селектор одбојкаша Србије Геор Крецу нови је стратег Белогорја из Белгорода, саопштио је трофејни руски клуб. Румунски стручњак је на клупи великада седео у сезони 2017/18. Тада га је наследио наш Слободан Ковач, који је освојио Куп изазивача. На клупи Белогорја био је и легендарни Зоран Гајић, садашњи министар спорта у Влади Србије.

СЕЛЕКТОР СРБИЈЕ У РУСИЈИ! Георг Крецу има нови посао

ЦЕВ (илустрација)

Крецу је прошле сезоне тренирао пољски СКРА Белхатов, за који су играли наши Миран Кујунџић и Павле Перић. Иначе, Крецу је пре три године са пољском Заксом био првак Европе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.

09. 01. 2026. у 08:42

Коментари (0)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства