РЕДОВНО СЕ ВИЂАМО: Жан Тод потврдио да посећује легендарног аса Формуле 1, Михаела Шумахера!
МИХАЕЛ Шумахер, некадашњи ас Формуле 1, седмоструки светски шампион овог спорта данас има 56 година и далеко је од очију јавности. Још од онога дана 2013. године када је на зимовању и скијању доживео тешку повреду главе после које је остао прикован за болесничку постељу. Из индуковане коме се пробудио у априлу 2014. године, а све време је уз њега и његову породицу Жан Тод.
Фото ЕПА
Овај вишегодишњи шеф тима "Фрерарија", пријатељ и најближи Шумахеров сарадник причао је за италијанску "Републику" о актуелни мдогађањима у Формули 1, али када је упитан о здравственом стању Михаела Шумахера, 78-годишњи Тод је био доследан.
Породица је одлучила да не одговара на питање о његовом стању. Поштујем њихов избор. Редовно виђам њега и његову породицу. Наша повезаност је изнад некадашње пословне сурадње, она је део мог живота, који је сада далеко од Формуле 1 - потврдио је Тод, који је био шеф у Ферарију током пет од седам Шумахерових освојених титула.
Прошле године појавиле су се чак и спекулације да је Шумахер присуствовао венчању своје ћерке Ђине Марије на Мајорки, али неколико Михаелових пријатеља и некадашњих сарадника је потврдило да је он исувише дуго везан за болесничку постељу и да није у стању да комуницира са спољашњим светом.
Препоручујемо
КАКАВ ДЕРБИ У СЕРИЈИ А: Везув "прогутао" Јувентус, Наполи се вратио на врх табеле
07. 12. 2025. у 22:54
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)