"ПОМОЛИТЕ СЕ ЗА МЕНЕ": Ренди Мос забринуо навијаче

Јелена Симаиновић

14. 12. 2024. у 20:00

Члан Куће славних Националне лиге америчког фудбала (НФЛ) Ренди Мос саопштио је данас да се бори са здравственим проблемом.

ПОМОЛИТЕ СЕ ЗА МЕНЕ: Ренди Мос забринуо навијаче

FOTO: EPA/MATT CAMPBELL

Ренди Мос рекао је да болује од канцера, због чега је недавно и био подргнут хирушкој интервенцији. Мос је редован члан емисије на телевизији "ЕСПН" која се бави анализирањем НФЛ мечева.

Недавно је доспео у центар пажње јер је учествовао у емисији са наочарима са сунце, те је део америчке јавности посумњао да има проблем са јетром, који за последицу има да боја очију делимично пожути.

Члан НФЛ куће славних је тада објаснио да наочаре носи због интерног проблема који га муче.

Мос је открио да је канцерогено ткиво пронађено у његовом жучном каналу, између панкреаса и јетре. Он је зато већ оперисан, а претходних шест дана провео је у болници током непосредног опоравка.

- Нисам мислио да ћу икада бити у овој позицији јер сам био потпуно здрав спортиста. Наредни корак је хемотерапија. Осетио сам подршку због свих молитви и лепих жеља, баш као и моја породица. Чим оздравим вратићу се послу. Надам се да ће се то догодити ускоро. То је мој циљ - рекао је Мос.

Ренди је постао синоним за хватање директно преко свог чувара, када отима лопту из руку противнику. Када неки играч то уради на теренима америчког фудбала, јавност то велича и препознаје као да је офанзивац "мосовао“ играча одбране.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

АЛИ, ЈА САМ АМЕР!, НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ! Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!

"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.

27. 02. 2026. у 13:48

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

АЛБАНЦИ У ШОКУ ЗБОГ ПОНАШАЊА ФРАНЦУЗА НА МЕЧУ СА ЗВЕЗДОМ! Ево шта су урадили навијачи Лила! (ФОТО)