ДАВИД РАШИЋ НОВИ ТРЕНЕР МЕТАЛОПЛАСТИКЕ: Млади стручњак на клупи Шапчана замениће легендарног Владана Матића

Слободан Крстовић

04. 06. 2024. у 13:58

ВЛАДАН Матић је после две године напустио Шабац, а на клупи рукометаша Металопластике наследиће га његов помоћник Давид Рашић. Млади стручњак је некада био повремени репрезентативац Србије. Иначе, Давид је син Ђорђа Рашића, члан златне генерације Металопластике.

ДАВИД РАШИЋ НОВИ ТРЕНЕР МЕТАЛОПЛАСТИКЕ: Млади стручњак на клупи Шапчана замениће легендарног Владана Матића

Foto: Profimedia

- Давид је последње три године обављао функцију помоћног тренера и одласком Владана Матића, био је једино логично решење. Сигурни смо да ће Давид својим знањем и залагањем оправдати указано поверење и показати да није случајно постављен за тренера нашег клуба - истиче се у саопштењу Металопластике.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину