„СПИН“ НА ЧЕЛУ КОЛОНЕ: У Новом Саду одржан екипни део Првенства Србије стонотенисера са инвалидитетом

Слободан Бајић

08. 04. 2024. у 16:36

МИНУЛИ викенд на „Спенс-у“ обележили су стонотенисери са инвалидитетом који су се такмичили на турниру Првенства Србије у екипној конкуренцији.

„СПИН“ НА ЧЕЛУ КОЛОНЕ: У Новом Саду одржан екипни део Првенства Србије стонотенисера са инвалидитетом

С.Б.

Такмичари из наших девет клубова одиграли су уводни део државног шампионата, а други и завршни део, биће одигран 20. априла, такође у Новом Саду.

Највише успеха имали су управо домаћини, такмичари новосадских СТК ОСИ „Спин“ и СТК ОСИ „Наис“. Наше најбоље параолимпијке, високо позиционарине и на Светској ранг листи, Борисалава Перић Ранковић и Нада Матић из „Спина“, биле су неприкосновене и заузеле водећу позицију са сва четири тријумфа испред комшиница, Ане Првуловић и Сање Мијатовић из Наиса, док је тренутно трећепласирана екипа Мачве.

У мушкој конкуренцији такође „Спиновци“ воде предвођени прослављеним параолимпијцем Митром Паликућом а за њима су одмах зрењанински К2 са такође параолимпијцем Гораном Перлићем на челу, док је трећепласирани „Наис“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТВРДО НА АЛФОНСО МОРУБЕУ: Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.

28. 03. 2026. у 07:30

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

БРАВО, БОСНО! Новак Ђоковић пресрећан