"СВЕ СМО РАДИЛИ КАКО ТРЕБА, СТАРТ ЈЕ БИО ОДЛИЧАН, ТРКА НИКАД БОЉА": Ферстапен презадовољан успехом
Актуелни шампион Формуле 1, возач Ред Була, Макс Ферстапен, био је задовиљан победом на Великој награди Јапана.
Foto: Profimedia
Троструки светски шампион је на „Сузуки“ славио трећу годину заредом и тако уписао 57. победу у каријери. Холандски аутомобилиста је забележио трећи тријумф ове сезоне и успео да се нађе на победничком постољу после сваке трке коју је завршио.
- Било је јако добро. Старт је био пресудан и то што смо остали на челу, потом је болид био све бољи током трке. Све је прошло у најбољем реду, баш како би и требало. Просто, трка није могла да буде боља - рекао је Ферстапен.
Није крио срећу после победе и завршене трке, подићи ће још један пеха у низу. Остаје мали жал што то није постигао и у Аустралији, али га је нажалост болест спречила.
- У претходној трци смо направили кикс (одустајање у Аустралији), али сам веома срећан због нове победе. Публика је била сјајна. Лепо ми је било што смо сви на крју трке срећни и насмејани - рекао је Ферстапен.
Макс Ферстапен на челу генералног пласмана сада има 77 бодова, Серхио Перес га прати у стопу са 64, док је иза њих на трећој позицији Шарл Леклер са 59 бодова.
БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Opera у Сиднеју је направљена од пореза на коцкање
Препоручујемо
ЛЕО МЕСИ НИЈЕ СА НАШЕ ПЛАНЕТЕ: Погледајте невероватан гол Аргентинца за уџбенике (ВИДЕО)
07. 04. 2024. у 10:00
СА ЊИМА НИКАДА НИЈЕ ДОСАДНО: Овај тенисер је насмејао Ђоковића до суза (ФОТО)
07. 04. 2024. у 11:02
ГВАРДИОЛУ БОЛИ ГЛАВА: Првотимац Ситија најавио одлазак у случају овог сценарија
07. 04. 2024. у 09:20
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)