ПРВИ ЧОВЕК МЕРЦЕДЕСА: Макс се чека, али имамо и друге опције
Први човек Мерцедеса Тото Волф говорио је о потенцијалној замени за Луиса Хамилтона, који ће од наредне сезоне возити за Ферари.
Foto: Profimedia
Аустријски милионер истиче да ће много тога зависити од односа актуелног светског шампиона Макса Ферстапена са Ред булом.
- Прво да видимо шта Макс жели и да ли ће остати са Ред булом. Он је наравно први на листи жеља - истакао је Волф.
Ако Макс Ферстапен остане у аустријској екипи, Волф размишља о неколико опција.
- Ту је млади Андреа Кими Антонели, који има огроман потенцијал, али не заборавите да има само 17 година. Размишљамо још о Фернанду Алонсу и о Карлосу Саинцу, који ће бити слободан возач. И то су за сада четири опције. Видећемо која ће се реализовати - рекао је Волф.
БОНУС ВУДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Како је то све изгледало некада
Препоручујемо
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)