СЕЛЕКТОР ПРЕЛОМИО: Ово су момци који ће представљати Србију на Европском првенству

Марко Паунић
Марко Паунић

30. 01. 2024. у 10:34

Рвачка репрезентација Србије завршила је другу фазу припрема за Европско првенство, а селектор Милорад Докманац одредио је списак наших рвача који ће учествовати на шампионату Старог континента.

СЕЛЕКТОР ПРЕЛОМИО: Ово су момци који ће представљати Србију на Европском првенству

Фото: РСС

Боје Србије на првенству Европе у Румунији, које се одржава од 12. до 18. фебруара, у грчко-римском стилу, браниће: Георгиј Тибилов, Себастијан Нађ, Мате Немеш, Али Арсалан, Александер Комаров, Михаил Каџаја и Борис Петрушич.

У слободном стилу нашу земљу представљаће Хетик Цаболов и Магомедгаџи Нурасулов, а у женском рвању Фани Нађ.

Наши рвачи од 3. јануара су боравили у Поречу где су имали изванредне услове за тренинг.
"Све је урађено по плану. Било је 27 националних селекција, са 273 рвача. Наших 12 бораца се тамо припремало, а завршну фазу припрема од 31. јануара до 10. фебруара обавићемо у Зрењанину. Потом следи пут у Букурешт на првенство Европе", истакао је селектор националног тима Милорад Докманац.

У Стручном штабу наше репрезентације, осим селектора Докманца, са српским репрезентативцима раде тренери Стојан Добрев, Војислав Трајковић, Дејан Јовичић, Божидар Балтић, Далибор Перовић и физиотерапеут Владимир Милошев.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

Коментари (0)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан