СРБИЈА СВЕТСКИ ПРВАК У РИБОЛОВУ: Одбранили титулу у Шпанији протеклог викенда

У ШПАНИЈИ на вештачком језеру Мекиненза на Ебру протеклог викенда одржано је Светско превенство у лову рибе удицом на пловак.

СРБИЈА СВЕТСКИ ПРВАК У РИБОЛОВУ: Одбранили титулу у Шпанији протеклог викенда

Фото: Фејсбук/Дејан Радановић

Изузетна репрезентација Србија сјајним резултатима постала је поново светски првак и тиме одбранила престижну титулу најбоље екипе на свету у овом спорту коју је стекла прошле године у Хрватској.

Српска репрезентација била је најбоља већ после првог дана такмичења, а другог је успела да сачува челну позицију, па се тако поново домогла светског трона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!