ТАМАШ ФАРКАШ 25. НА ПЛАНЕТИ: Наш пливач у трци на пет километара далеко од борбе за медаљу на СП у Фукуоки
НАШ пливач Тамаш Фаркаш је освојио 25. место у трци на пет километара (56.53,50 минута) на Светском првенству у Фукуоки. Злату се радовао Немац Флоријан Велброк - 53.58,00. Други и трећи били су Италијани Грегоријо Палтриниери (54.04,20) и Доминико Аверенца - 54.04,20.
ФОТО: А. Илић
Пливачка такмичења у 50-метарском базену почињу у недељу, 23. јула, а Србију представљају Ања Цревар, Андреј Барна, Велимир Стјепановић, Урош Николић и Никола Аћин.
Препоручујемо
БИВШИ ТРЕНЕР ЗВЕЗДЕ ИМА НОВИ КЛУБ: Ево где Миодраг Божовић наставља каријеру
29. 12. 2025. у 16:45
ВИШЕ НЕМА ШАЛЕ: Човек који зна да осваја трофеје преузео посрнули клуб
29. 12. 2025. у 16:05
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић најавио крај каријере
Најновије вести из тениса везане су и за фудбал, а за све су "криви" Новак Ђоковић и Кристијано Роналдо.
29. 12. 2025. у 13:22
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)