СРБИЈА ЈЕ ШАМПИОН СВЕТА: Вучић честитао златним одбојкашицама - Вечерас сте покориле планету

15. 10. 2022. у 21:35

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић честитао је на Твитеру одбојкашицама Србије које су победиле Бразил 3:0 у сетовима и освојиле Светско првенство.

Д.Миловановић

- Србија је шампион света! Најсрдачније честитке нашим феноменалним девојкама које су показале сјајну енергију и невероватно мајсторство! Вечерас сте покориле планету, а Србију учиниле најпоноснијом земљом! Хвала вам на томе, идемо даље! - написао је Вучић.

Одбојкашице Србије одбраниле су титулу првака света тријумфом над селекцијом Бразила у финалу Светског првенства. Пред неколико хиљада гледалаца у холандском Апелдорну изабранице селектора Данијелеа Сантарелија славиле су убедљиво у три сета - 3:0 (26:24, 25:22, 25:17).

БОНУС ВИДЕО: КАРАЂОРЂЕВО ЗВОНО ОДЈЕКУЈЕ 210 ГОДИНА - Вожд га је даровао да би објавило слободу народу

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: Плави талас има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: ''Плави талас'' има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

УКОЛИКО данас остану непоражени против Ал Вехде у последњем колу Професионал лиге (20.00), фудбалери Ал Хилала ће освојити титулу без иједног пораза.

27. 05. 2024. у 07:40