"СЕДИМ И ПЛАЧЕМ": Јутро после медаље огласио се Драгутин Топић
АНГЕЛИНА Топић стигла је до бронзе на Европском првенству, а њен отац Драгутин није крио одушевљење после освојене медаље.
Фото: Н.Параушић
Млада српска атлетичарка је направила право чудо, крв једноставно није вода, није ни могло да буде другачије...
- Кажу да је јутро паметније од вечери... - почео је Драгутин Топић обраћање на Инстаграму.
- И даље не схватам да је ово дете, Биљино и моје првенче урадило оно што је немогуће. Најмлађа освајачица медаље икада на европским првенствима. Седим и плачем. У глави ми је само мој покојни тренер Мика од кога сам упијао сваку реч и тврдим Вам да је он и даље ту поред мене, седи и шапуће ми, бодри и исправља ме, даје ми савете и не дозвољава ми да погрешим - написао је легендарни српски атлетичар.
За крај, имао је јасну поруку.
- Хвала ти, куме, на свему, ова медаља је за тебе, да ли ће их бити још не знам, али ова је твоја - закључио је Топић.
Бонус видео: Свемирско светско првенство: Спектакл какав фудбал не памти
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала
Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.
12. 07. 2026. у 12:30
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
САДА И ЗВАНИЧНО! Душан Алимпијевић продужио уговор до 2028. године
Сада је стигла и потврда, Душан Алимпијевић, продужио је уговор са Бешикташем до 2028. године.
12. 07. 2026. у 18:26
Коментари (3)