"КАКВА РАДОСТ ЗА СРБИЈУ": Председник Вучић честитао нашем боксеру Артјому Агејеву на злату

Часлав Вуковић

30. 05. 2022. у 19:36

БОКСЕРИ Србије обрадовали су нацију за две златне медаље. Председник Србије Александар Вучић је најпре на најсјајнијем одличју честитао Вахиду Абасову, а потом и Артјому Агејеву.

КАКВА РАДОСТ ЗА СРБИЈУ: Председник Вучић честитао нашем боксеру Артјому Агејеву на злату

Фото: Танјуг

Вахид је освојио прву златну медаљу на ЕП за Србију након чак 37 година. Након њега наш такмичар је у Јерменији био бољи од Алфреда Комија.


Председник Србије, Александар Вучић, на свом "Твитер" налогу честитао је нашем боксеру.
 


- Каква радост за Србију! Још једно боксерско злато за нашу земљу! Срдачне честитке нашем Артјому Агејеву, поносимо се Вашим успехом! Браво, Артјоме, идемо даље! - написао је Вучић на "Твитеру".

Заиста невероватан дан за Србију, која је скоро 40 година чекала на једну златну медаљу, а онда у истом дану овсојила две.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.

12. 02. 2026. у 06:45

Коментари (8)

УЈДУРМА И СКАНДАЛ У ТИРАНИ Славна Албанка тражи ОСТАВКУ АИ министарке - Раму ЛИЧНО тужила: Неповратна и велика штета је нанета