ГЕНЕРАЛНА ПРОБА ЗА ДВОРАНСКО СП: Дуплантис уз Ивану, очекује се долазак и других звезда
БЕОГРАД ће у марту бити престоница светске атлетике.
Фото: М.Вукадиновић
Наш главни град ће прво 7. марта организовати "Belgrade Indoor Meеting", који ће бити увод у дворанско СП од 18. до 20. марта у "Арени". Очекује се долазак бројних светских асова, а до сада су учешће потврдили наша најбоља атлетичарка и светска шампионка у скоку удаљ у дворани Ивана Вулета, рођена Шпановић, и олимпијски победник у скоку с мотком Арманд Дуплантис.
Швеђанин је и прошле године доминирао на Отвореном првенству Србије у дворани, које се од ове сезоне зове "Belgrade Indoor Meеting" и има статус сребрног. Митинг ће бити и последња шанса за атлетичаре, нарочито наше, да испуне норму за СП у дворани.
Организатори верују да ће митинг ове године бити најјачи, јер су бројни светски и олимпијски шампиони најавили долазак како би осетили борилишта у "Београдској арени". Биће то и генерална проба за организаторе.
Шампионат је многима привлачан, јер је први од Бирмингема 2018. године, тако да неки желе и да се домогну трофеја који им недостаје у њиховој богатој збирци.
Карте за Београдски митинг биће ускоро пуштене у продају.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ОВО ЈЕ МОЈ ЖИВОТ" Ђоковић признао да је био нервозан на брејк-лопту (ФОТО)
23. 02. 2022. у 18:09
ХАЧАНОВ САВЛАДАН, ДА СЕ ПРИПРЕМИ ВЕСЕЛИ: Ђоковић у четвртфиналу Дубаија
23. 02. 2022. у 15:17 >> 17:28
НАДАЛ ОДУСТАО ОД ТРКЕ СА ЂОКОВИЋЕМ: То је прошлост за мене, моји циљеви су другачији
23. 02. 2022. у 11:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА БАЈКА ЈЕ ЗАВРШЕНА! Џуд Белингем одвео Енглеску у полуфинале Светског првенства
Фудбалери Енглеске након продужетака избацили су Норвешку са Мундијала (2:1) и пласирали се у полуфинале.
12. 07. 2026. у 01:48
ПАРТИЗАН ЗАВРШИО ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Бивши саиграч Милоша Теодосића облачи црно-бели дрес
Доскорашњи кошаркаш Виртуса, Алесандро Пајола, ускоро ће постати нови кошаркаш Партизана.
11. 07. 2026. у 20:46
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)