ШАБАЦ ПОТОПИО МЛАДОСТ: Чивијаши у Београду надиграли некадашњег првака Европе

С. К.

27. 11. 2021. у 16:04

ЦРНА серија је прекинута. Ватерполисти Шапца су у петом колу турнира Премијер регионалне лиге у Новом Београду надиграли седмоструког шампиона Европе Младост са 11:8 (4:4, 3:1, 4:0, 0:3).

Фото архива ВН

Пулени Анта Васовића су у меч ушли одлучни да коначно победе на базену "Влахо Бато Орлић". После изједначене прве четвртине, у другој и трећој "разнели" су "жапце" и стекли недостижних 11:5. Загрепчани су у последњих осам минута ублажили пораз.

Голове за Шабац постигли су: Копцев 4, Васовић 2, Марковић 1, Станић 1, Тубић 1 и Тонковић 1.

"Чивијаши" су вечерас изгубили од Јадрана из Херцег Новог са 9:8 (1:2, 3:3, 3:1, 2:2). Данас (11.50) играју са Будвом.