МИЛИЦА ТОДОРОВИЋ ПОЈАЧАЛА РАДНИЧКИ: Млада рукометашица потписала трогодишњи уговор са Крагујевчанкама
РУКОМЕТАШИЦЕ Радничког су прошле године блистале у домаћем шампионату, освојил су друго место и желе да се и у новој сезони боре за титулу. Зато су са јуниорском репрезентативком Милицом Тодоровић (19) потписали трогодишњи уговор и очекује се да на левом крилу замени Агатуновићеву.
Фото: Архива Новости
- Сан сваке играчице на почетку каријере је да заигра у елити и да се опроба са кремом рукомета у нашој земљи. Анжаманом у Радничком сан ми се испунио и радосна сам што ћу каријеру наставити у овако организованом клубу - рекла је за сајт РК Раднички Милица Тодоровић, која је поника у Петроварадину.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ШПАНИЈА ПОТВРДИЛА ДОМИНАЦИЈУ: "Фурија" објединила титуле првака Европе и света!
20. 07. 2026. у 00:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Црвена звезда сазнала ужасне вести пред први меч у квалификацијама за Лигу шампиона
Како је после меча Црвена звезда - Мачва наговестио Дејан Станковић, сада са сигурношћу можемо рећи - Раде Крунић не игра први меч за Звезду у квалификацијама за Лигу шампиона.
19. 07. 2026. у 12:22
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)