АНГЕЛИНА И ЗОРАНА У ФИНАЛУ: Наше атлетичарке у недељу ће се борити за медаљу у скоку у вис

Слободан Крстовић

20. 08. 2021. у 11:55

ЈОШ један сјајан дан за српску атлетику. Зорана Раковец и Ангелина Топић пласирале су се у финале скока у вид, пошто су данас у квалификацијама прескочиле 1,78 м. Борба за медаљу је у недељу од 14.25.

АНГЕЛИНА И ЗОРАНА У ФИНАЛУ: Наше атлетичарке у недељу ће се борити за медаљу у скоку у вис

Фото: АСС

Ивана Илић, која је била пета на 100 м, изборила је и полуфинале на 200 м, које је на програму данас. Најбржа Српкиња је у квалификацијама имала седмо време - 23,71.

У квалификацијама на 110 м препоне Јована Чанак је 21. (14,05), а Богдан Видојковић 24 - 14,18. На 1.500 м Дуња Сикима је била 24. - 5.00,94.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, трешњице трећи узастопни тријумф на Театру снова

НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова

МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.

15. 12. 2025. у 09:00

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

У ПОНОЋ ЋУ ПОЉУБИТИ ДРАШКА СТАНИВУКОВИЋА: Беквалчева бацила око на градоначелника Бања Луке (ФОТО)