ПОНОС КРАЈА: Нашој Милици Мандић повеља Вождовца - заслужни грађанин за 2021.
СРБИЈА је на недавно завршеним Олимпијским играма у Токију освојила девет одличја, а једну од три златне медаље у домовину је добила теквондисткиња Милица Мандић.
Фото: ОКС
За сву радост коју је донела Србији, Милици стиже захвалница и из њеног краја - београдске општине Вождовац где теквондисткиња живи.
Мандићева ће добити јавно признање - Повељу заслужног грађанина за 2021. годину.
- Не можемо сакрити радост коју осећамо као Вождовчани, као Миличине комшије и као представници Градске општине Вождовац, поводом њеног златног повратка из Токија, којим је обасјала целу нашу општину, Београд и Србију.
Тим поводом, на Међународни дан младих, донели смо одлуку да наша драга Милица Мандић добије јавно признање - Повељу заслужног грађанина за 2021. годину, као скроман знак пажње, али исказ дубоког поштовања представника Општине Вождовац према огромном успеху наше Милице која својим примером даје немерљив подстрек будућим генерацијама - наводи се из прес службе вождовачке општине.
Препоручујемо
КАД ЗАПЛАЧЕ СРЦЕ ШАМПИОНА: Химна, златна Милица Мандић пева са сузама у очима, а Србија је поносна (ВИДЕО)
27. 07. 2021. у 15:29 >> 15:50
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Добио шокантне вести
Најновије вести из тениса погодиле су многе, а међу њима је и Новак Ђоковић.
02. 03. 2026. у 17:01
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)