ВЕЛИКО ПРИЗНАЊЕ ЗА ЖОЦА: Обрадовић добио златну визу Грчке
ЛЕГЕНДА српске, али и грчке кошарке, Жељко Обрадовић, добио је Златну визу Грчке.
Фото: Н.П.
Обрадовић, некадашњи тренер Панатинаикоса, боравио је у Грчкој где се састао с министром за имиграцију и азил Нотисом Митаракисом.
Он на основу те визе има могућност дугорочног боравка у тој земљи.
Програм Златне визе уведен 2013. године, пружа могућност боравка на период од пет година и додељује се лицима која или стекну некретнину вредну 250.000 евра или уложе капитал од три милиона до 100 милиона евра у инфраструктурне пројекте или у грчка предузећа, стварањем 150 радних места.
Препоручујемо
НЕМАЊА МИЛУНОВИЋ ОТКРИО: Како сам због Жељка Обрадовића прво заиграо под обручима...
02. 05. 2021. у 18:14
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)