ЛУЧИЋ ИЗБОРИО МАЈСТОРИЦУ ЗА БАЈЕРН: Српски кошаркаш донео одлучујуће поене у узбудљивој завршници против Милана
ВЛАДИМИР Лучић обезбедио је мајсторицу за Бајерн, који је захваљујући поенима српског репрезетативца стигао до преокрета у последњих неколико минута четврте утакмице четвртфиналне серије Евролиге против миланске Олимпије. Коначан резултат 85:82 за баварску екипу!
FOTO: N. Paraušić
У последњи минут ушло се са 82:80 за госте из Италије, после двојке Малколма Дилејнија. Али није се дао ни Бајерн, па је ново изједначење донео Владимир Лучић, својим (тада) деветим поеном. Затим је погодио и додатно слободно бацање, за 83:82. Онда је Месина затражио тајм-аут.
На осам секунди до краја, Шилдс је изгубио лопту, да би Џејмс Гист изнудио фаул. Уследио је и тајм-аут који је затражио Андреа Тринкијери. Поново је Лучић стао на линију слободних бацања, и био успешан за 85:82. У последњим тренуцима, Делејни је покушао за три, али није погодио.
Лучић је убацио 12 поена, а најефикаснији били су Болдвин са 18 и Ципсер са 16.
Код Арманија истакли су се Дилејни са 28 и Шилдс са 17 поена.
Бранилац титуле ЦСКА је на Фајнал-фору после "чишћења" Фенера, а у остале три четвртфиналне серије игра се мајсторица. Видећемо ко ће у Келн где се од 28. до 30. маја игра завршни турнир.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)