ЈОКИЋ О КОШАРКАШКИМ БОГОВИМА: "Они увек награде оне који се боре" (ВИДЕО)

Оља Мркић

29. 04. 2021. у 10:06

МАЛО је недостајало да Нагетси од готовог направе вересију против Пеликанса, али појавила се изненадна сила која решава све у виду Николе Јокића који је залепио банану Зајону Вилијамсону па је избегнут продужетак.

ЈОКИЋ О КОШАРКАШКИМ БОГОВИМА: Они увек награде оне који се боре (ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP

- Били смо ужасни. Изгубили смо неколико лопти, они су дали неке лаке поене, али су погодили и неке тешке шутеве. На крају смо имали и мало среће. Кошаркашки богови увек награде оне који се боре - сликовито је Јокић описао последњих нешто мање од минут игре.

Кад је реч о одлучујућем потезу на мечу Никола по обичају не узима славу за себе.

- Уморан сам и то је нормално у овом делу сезоне. Ако ниси уморан као ја, онда си супер-човек, нешто није у реду са тобом. Што се тиче блокаде, Инграм је прошао кроз средину, ја сам био на Зајону и зауставио сам га. Ишао сам јако, само сам хтео да не убаци лопту у кош. Ишао сам баш јако, чак и на фаул - закључио је Јокић.

Novosti

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!

СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу званом "Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026", и то због све ружнијих дешавања везаним за Параолимпијске игре које на истом месту следе.

21. 02. 2026. у 20:00

Коментари (0)

НАЈХЛАДНОКРВНИЈИ НОКАУТ СВИХ ВРЕМЕНА! Заборавио шест недеља живота због нокаута, а онда се вратио у ринг - и запрепастио свет (ВИДЕО)