ВАЖНА ПОБЕДА ЗВЕЗДЕ У ЉУБЉАНИ: Црвено-бели лакше него у Београду савладали Цедевита Олимпију

18. 04. 2021. у 18:49

КОШАРКАШИ Црвене звезде победили су Цедевита Олимпију у Љубљани са 89:72 у одложеној утакмици 24. кола АБА лиге.

Веома важан тријумф остварили су црвено-бели, који су остали у трци за прво место на крају лигашког дела регионалног такмичења.

Морнар је победио Будућност са 100:92. То значи да су Београђани засели на прву позицију, пошто Подгоричани имају тријумф мање.

Што се утакмице у Љубљани тиче, Звезда је одиграла много боље него пре три дана у дворани "Александар Николић".

Друга четвртина је била та коју су црвено-бели одиграли фантастично, пре свега у одбрани, пошто су ривала свели на девет поена.

Покушао је тим Јурице Големца да се врати у меч, али изабраници Дејана Радоњића су одличном игром у четвртој четвртини дошли до нове победе у АБА лиги.

Огњен Добрић је одиграо сјајан меч и водио је свој тим до тријумфа са 26 поена, пратио га је Џордан Лојд који је бројао до 21. На другој страни најбољи је био Кендрик Пери који је постигао 29 поена, док је Јака Блажич додао 14.

Црвена звезда после ове победе има учинак 21-3, а Цедевита Олимпија 17-7.

Треба рећи да обе екипе имају још по две утакмице до краја. Црвено-бели гостују Крки и Задру, док Љубљанчани гостују Цибони, док ће у "Стожицама" дочекати Мегу.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01