МАТОВИЋ ПРЕД КРКУ: Биће изузетно захтевна утакмица
ТРЕНЕР кошаркаша Партизана Александар Матовић очекује да ће сусрет његове екипе и Крке у 24. колу АБА лиге бити захтеван.
ФОТО: Принтскрин
Црно-бели сутра од 21 сат у хали спортова "Ранко Жеравица" у Београду дочекују тим из Новог Места.
У првом овосезонском дуелу, Партизан је забележио непријатан пораз, а сутрашњи меч против Крке уједно и прилика за реакцију тима из Хумске на тај меч.
"У првом делу шампионата против Крке смо имали веома тешку утакмицу. Они су одиграли чврсто, погодили доста отворених шутева, направили на почетку велику разлику и на крају нас добили великом разликом. У овом моменту ми морамо прво да одговоримо на идентичан ''спејсинг'' који они имају, нешто слично Меги, где високи играчи узимају пуно шутева за три поена, где имају споља шутере који шире терен и неколико играча који су одлични у продорима. Биће изузетно захтевна утакмица. Оно што се од нас очекује је да поново одговоримо мушком игром, да исконтролишемо њихове шутеве, са друге стране их надтрчимо, надскочимо и покушамо да победимо", рекао је Матовић за клупски сајт.
Партизанов центар Ерик Мика очекује чврсту игру ривала.
"Тренер нам је баш говорио о томе да они имају свој доста јединствен стил игре и добро га се држе. Познају нашу игру, тако да очекујем јаку борбу. Припремићемо се психички и физички да бисмо им парирали енергетски и зауставили тај њихов јединстени начин игре“, истакао је Мика.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МАТОВИЋ ПРЕД МЕГУ: Тренер Партизана нахвалио ривала и открио ко се враћа у тим
27. 03. 2021. у 15:28
КРАЈ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Рашон Томас предводио Партизан до победе против Морнара
20. 03. 2021. у 19:21
ВЕЧИТИ ДОБИЛИ НОВЕ ТЕРМИНЕ: Познато је када ће Звезда и Партизан играти одчложене мечеве
19. 03. 2021. у 19:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
13. 07. 2026. у 06:30
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
САДА И ЗВАНИЧНО! Душан Алимпијевић продужио уговор до 2028. године
Сада је стигла и потврда, Душан Алимпијевић, продужио је уговор са Бешикташем до 2028. године.
12. 07. 2026. у 18:26
Коментари (0)